Studenci w dzisiejszych czasach to młodzi, przedsiębiorczy ludzie. Zwykle jednak nie posiadają wystarczających środków do otworzenia swojej działalności, która bywa jedyną drogą do sukcesu. Często  „własny biznes” zaczyna się od zakupu auta, ale jest to inwestycja wysokobudżetowa. Na szczęście banki oferują studentom korzystne kredyty samochodowe, które są ostatnią deską ratunku finansowego wsparcia.

Ciężki żywot żaka

Dylematy dzisiejszego studenta różnią się od ich poprzedników sprzed kilkudziesięciu lat niemal o sto osiemdziesiąt stopni. Każdy współczesny student musi walczyć o swoją pozycję na rynku pracy już od pierwszego roku studiów.

students listening to musicWsparcie dla każdego

Praca i studia to dziś podstawowy zestaw każdego młodego człowieka, który pragnie osiągnąć sukces, będący zwieńczeniem wszystkich lat trudów i dla wielu z nich – ciężkiej pracy.

Stereotyp biednego studenta na dobre wpisał się w ramy naszego społeczeństwa i banki postanowiły to wykorzystać, oferując żakom wszelkiej maści kredyty i pożyczki. Nie bez powodu kredyt studencki jest atrakcyjny z punktu widzenia potencjalnego kredytobiorcy, ponieważ jego oprocentowanie jest bliskie zeru, a czas spłaty jest dostosowany do możliwości zawodowych po studiach.

 

Samochód potrzebny od zaraz

Istnieje również kredyt samochodowy dla studenta. Jakie są zasady działania takiego kredytu?

Studencki kredyt na auto jest opcją idealną dla potencjalnego kredytobiorcy studenta. Dlaczego? Taki kredyt przydzielany jest żakom wykazującym bardzo niskie dochody lub nie posiadających ich. Kredyty samochodowe funkcjonują na bardzo atrakcyjnych warunkach:

-finansowanie przez bank 100% wartości pojazdu,

-okres kredytowania może sięgnąć nawet dziesięciu lat,

-niskie oprocentowanie,

- brak wymagań, co do źródła zakupu auta.

Samochód na kredyt można sfinansować również ze zwykłego kredytu studenckiego, który oferują prawie wszystkie banki komercyjne w Polsce.

 

Pomoc warta ryzyka

Ciężką sytuację finansową studentów rozwiązują usługi oferowane przez różnego rodzaju instytucje finansowe, co zdecydowanie ułatwia rozwój młodych i ambitnych ludzi. Atrakcyjne oferty kredytów dedykowanych właśnie tej grupie docelowej, są finansowane częściowo z budżetu państwa, gwarantując bezpieczeństwo i komfort.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Fajne: tak - 0, nie - 0)
Dostatnie życie studenta. Samochód na kredyt? - Czemu nie?, 10.0 out of 10 based on 1 rating